11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne posiedzenie Rady Gospodarczej

18 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się kolejne posiedzenie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Przemyśla.  Oprócz Prezydenta Roberta Chomy oraz Zastępców Prezydenta Miasta w spotkaniu uczestniczył także Dyrektor Izby Celnej w Przemyślu Piotr Daniel. Przedstawił on zebranym kwestie związane z ruchem i odprawą celną na granicy z Ukrainą oraz główne problemy z tym związane w ostatnich latach i obecnie. Zaprezentował także stan przygotowań celników do tegorocznego EURO 2012, a także wysłuchał uwag przemyskich przedsiębiorców. 

Po zakończeniu obrad członkowie Rady Gospodarczej wizytowali teren budowy hal produkcyjnych Fabryki Okien i Drzwi REM II, która to firma jest pierwszym inwestorem w przemyskiej podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

JPGPrezentacja Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu Piotra Daniela

JPGBudowa hal produkcyjnych Fabryki Okien i Drzwi REM II

JPGCiąg dalszy spotkania w terenie - przemyska podstrefa TSSE

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl