5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przedpremierowy spektakl „O krasnoludkach i sierotce Marysi”

Spektakl przedpremierowy „O krasnoludkach i sierotce Marysi” na motywach bajki Marii Konopnickiej. Spektakl przygotowany przez Grupę Teatralną GUMAA działającą przy PCKiN ZAMEK.

 

29 stycznia, godz.15:00 Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Klubu „Niedźwiadek” Rynek 1 (tel. O16 678 46 91) oraz w sklepie „Musicland” ul. Serbańska 13 (tel. 016 675 01 82).


Już 29 stycznia 2012 roku Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK będzie miało przyjemność  zaprosić Państwa na przedpremierowy pokaz spektaklu, stworzonego z myślą o najmłodszym pokoleniu widzów i odbiorców teatru. Bajka zrealizowana została w ramach projektu „Z Melpomeną na Ty a nawet za Pan Brat”, którego podstawowym celem jest edukacja teatralna dzieci i młodzieży – otwieranie przed nimi świata teatru, wskazywanie alternatywy dla czasu spędzanego przed telewizorem i komputerem, a także pomoc rodzicom w wartościowym organizowaniu czasu spędzanego ze swoimi pociechami.
Spektakl, którego autorem i reżyserem jest znany polskiej i przemyskiej publiczności twórca spektakli komediowych Marek Rębacz, przedstawią najmłodszym ich trochę starsi koledzy z działającej przy PCKiN ZAMEK grupy teatralnej GUMAA. Przepiękna, bogata, bajkowa scenografia i kostiumy oraz niezwykle zabawny sposób przedstawienia historii napisanej przed ponad wiekiem przez Marię Konopnicką, każdemu dziecku i rodzicowi przyniesie wiele radości  i uśmiechu. Jak w każdej bajce, tak i w tej nie zabraknie ciekawych postaci, życiowych prawd, prawdziwego morału wzbogaconych dużą dozą dobrego humoru.
W sztuce wystąpią (w kolejności alfabetycznej): Aleksandra Bednarczuk, Miłosz Cieślik, Marcelina Iwanów, Małgorzta Lach, Patrycja Lasek, Karolina Piejko, Ireneusz Szott, Konrad Szymański, Jolanta Wróbel, Mateusz Zubik, Anna Zwolińska.
Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć spektaklu przedpremierowego mamy dobrą wiadomość – zgodnie z projektem,  będzie on pokazywany niejednokrotnie w ramach tzw. niedzielnych poranków teatralnych.
Zapraszamy serdecznie!

 

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl