10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na XIV Galicyjski Salon Sukcesu

Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy w Przemyślu, będący członkiem Kapituły Galicyjskiego Salonu Sukcesu  uprzejmie informuje, że w dniu 14.01.2012 roku organizuje XIV Salon Sukcesu. Salon ten będzie wyjątkowy ze względu na zaproszonych gości jak i całą zaproponowaną formułę organizacyjną.

Gośćmi tego Salonu będą m.in.:
-  Mer miasta Lwowa – Andriej Sadowy
-  Prezydent miasta Przemyśla – Robert Choma
-  Prezes Firmy „Piotruś  Pan„ - Aleksander Baczyk

W drugiej części Salonu odbędzie się Opłatek Wielokulturowy, celebrowany przez kapłanów 3 wyznań chrześcijańskich: rzymskokatolickiego, greckokatolickiego oraz prawosławnego.
Całość zakończy wspólna kolacja wigilijno-noworoczna, połączona z Noworocznym Balem.

Wymiar tego Salonu jest szczególny w kontekście jakże ważnych, dobrosąsiedzkich stosunków  na pograniczu polsko – ukraińskim. Do udziału w Salonie zaprosiliśmy wszystkich najważniejszych polityków i samorządowców województwa podkarpackiego.  
W związku z powyższym zwracamy się z prośba o udział w tej uroczystości przedstawicieli prasy oraz mediów publicznych, którzy udostępnią swą przestrzeń informacyjną na cele promocji tego wydarzenia.

Licząc na zrozumienie oraz pomoc w organizacji tego jedynego w Polsce wydarzenia społeczno-ekumenicznego, przesyłamy najbardziej życzliwe i serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności osobistej i zawodowej w nadchodzącym Nowym 2012 Roku.

Przewodniczący Kapituły
Jan  Piszak

 

JPGZaproszenie

Opublikował:  | Data publikacji: 10-01-2012 09:48
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-04-2012 15:36