2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyscy diabetycy wzięli udział w WOŚP

Zarząd Regionu Ziemi Przemyskiej, Przemyskie Koła Terenowe Nr 2 i 15 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Przemyślu w ramach 20 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzili badania na wykrywalność cukrzycy dla społeczeństwa Przemyśla. Do tej akcji zaproszono współpracującą z nami firmę ,,SŁUCHMED” z Przemyśla , która przeprowadzała badania słuchu.
Badania odbywały się w holu Urzędu Miejskiego w Przemyślu – Rynek 1 w Przemyślu. W trakcie tych badań zbierano do puszek dla WOŚP wolne datki. Zaskoczył nas fakt jak małe dzieci wraz z rodzicami przynosili w reklamówkach duże ilości bilonu, który dzieci zbierały cały rok aby móc wspomóc akcję zbierania funduszy na zakup nowoczesnego sprzętu ratującego życie noworodkom i na zakup pomp insulinowych dla kobiet  w ciąży chorujących na cukrzycę.

JPGFinał WOŚP

JPGFinał WOŚP

JPGFinał WOŚP

JPGFinał WOŚP

JPGFinał WOŚP

JPGFinał WOŚP

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl