9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finał WOSP w Przemyślu po raz kolejny rekordowy

Wczorajszy (8 stycznia) Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście potwierdził po raz kolejny wielką ofiarność Przemyślan. Według informacji przekazanych przez sztab orkiestry mieszczący się w Młodzieżowym Domu Kultury zebraliśmy 94 tys. zł, a wciąż trwa wycena kosztowności przekazanych przez mieszkańców, nie zakończyły się także dwie aukcje na serwisie allegro. 

W niedzielne popołudnie bawiliśmy się na przemyskim Rynku przy występach zespołów muzycznych występujących na scenie (soliści z Centrum Piosenki SP Nr 15, "Rufuge" z MDK, zespoły działające przy V Batalionie Strzelców Podhalańskich, RAP Stowarzyszenia Młodość ze Sztuką, "Walkiria" z Pilzna, "Chłopaki znad rzeki San", "Exit" z Kolbuszowej i "Kompania Country" z Łańcuta. Dużym zainteresowaniem cieszyła się aukcja ofiarowanych na rzecz Orkiestry przedmiotów w Klubie "Niedźwiadek", przez cały dzień trwała oczywiście zbiórka na ulicach miasta prowadzona przez 100 wolontariuszy. Przemyski Finał zakończył okaz sztucznych ogni, czyli Światełko do nieba.

Podczas jubileuszowego XX Finału, WOSP zbierała pieniądze na  urządzenia do ratowania życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych chorych na cukrzycę.

Zapraszamy do udziału w wciąż trwających licytacjach na serwisie aukcyjnym allegro:

kolekcji słoni: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=582858

samochodu ofiarowanego przez Straż Pożarną w Hurku: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=587270

 

JPGW przemyskim sztabie WOSP (fot. D. Delmanowicz) (608,59KB)

JPGLicytacja w Klubie "Niedźwiadek" (fot. D. Delmanowicz) (495,17KB)

JPGFinał WOSP na przemyskim Rynku (fot. D. Delmanowicz) (414,13KB)

JPGŚwiatełko do nieba (fot. D. Delmanowicz) (331,78KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 09-01-2012 10:35
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:13