10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Noc Sylwestrowa na przemyskim Rynku

Tradycyjnie zapraszamy do przywitania Nowego Roku na przemyskim Rynku. Jak zwykle nie zabraknie muzyki, a życzenia noworoczne złoży mieszkańcom Prezydent Miasta Robert Choma. 2012 rok przywitamy pokazem sztucznych ogni. Życzymy udanej zabawy!

 

Szanowni Państwo
Noworoczne fajerwerki będą odpalane z parkingu przy ul. Grodzkiej (wzdłuż skarpy nad Rynkiem). W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o nie pozostawianie na odcinku wyznaczonym przez Zarząd Dróg Miejskich samochodów w wieczór Sylwestrowy. Za ewentualne szkody spowodowane nie dostosowaniem się do wymogów bezpieczeństwa organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl