9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS w Gimnazjum nr 4

W dniu 1 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi odbył się XIII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS. Organizatorem konkursu byli nauczyciele biologii p. Zbigniew Tomusiak i p.Elżbieta Rozmus.

Konkurs odbył się przy współorganizacji Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Przemyślu. W konkursie udział wzięło 8 szkół gimnazjalnych z miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego.

Po eliminacjach, które odbyły się 25 listopada 2011 r. do półfinału zakwalifikowali się uczniowie reprezentujący następujące szkoły: Gimnazjum przy Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Przemyślu, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 4 w Przemyślu, Gimnazjum w Żurawicy, Gimnazjum w Wyszatycach oraz Gimnazjum nr 7 w Przemyślu.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęły: Katarzyna Włoch i Emilia Szkółka z Gimnazjum w Żurawicy drugie miejsce : Patrycja Pantoła i Michał Wilgucki z Gimnazjum nr 2 w Przemyślu zaś trzecie: Maria Feduniewicz i Justyna Kurdziel z Gimnazjum przy Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia w Przemyślu.

Komisja konkursowa pracowała w składzie: Michał Dryś – nauczyciel biologii z Zespołu Szkół Muzycznych w Przemyślu, Dawid Tarczyński–inspektor Wydziału Spraw Społecznych UM w Przemyślu oraz Alicja Majka – Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Przemyślu.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które ufundował Prezydent Miasta i Starosta Przemyski.

JPGNULL (82,51KB)

JPGNULL (97,01KB)

JPGNULL (93,20KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 22-12-2011 08:17
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 22-12-2011 08:17