10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne "Pogaduchy z gwiazdami"

Z cyklu „Pogaduchy z gwiazdami” - KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI. Talk show na żywo poprowadzi Marek Rębacz.

Klub "Niedźwiadek, "28 grudnia, godz.19:00, bilety - 15 zł do nabycia w biurze Klubu „Niedźwiadek” Rynek 1 (tel. O16 678 46 91) oraz w sklepie „Musicland” ul. Serbańska 13 (tel. 016 675 01 82) 

Talk show na żywo „Pogaduchy z gwiazdami” to nowy projekt Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK,  preludium do przyszłorocznego, również nowego projektu pod nazwą Przemyski Festiwal Komedii FUNFEST Przemyśl 2012.

 

Rozmowy na każdy temat z zaproszonymi gwiazdami polskiej sceny prowadzić będzie Marek Rębacz, reżyser, komediopisarz, założyciel Polskiej Sceny Komediowej, od niedawna mieszkaniec naszego miasta. Każdego miesiąca prezentowani będą artyści, którzy następnie wezmą udział w przemyskim festiwalu komedii. Jako drugi z Markiem Rębaczem rozmawiać będzie Krzysztof Kiersznowski. Przed spotkaniem z publicznością w Klubie „Niedźwiadek”, każdy zaproszony gość odwiedzi przemyskie szkoły oraz poprowadzi warsztaty teatralne z działającą w PCKiN ZAMEK Grupą Teatralną GUMAA.  Tak więc każdy artysta spędzi czas w naszym mieście dosyć pracowicie. 

Krzysztof Kiersznowski ur. 26 listopada 1950 r. w Warszawie, charakterystyczny aktor filmowy i teatralny, ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Na scenie zadebiutował 26 marca 1977 r. na deskach teatru "Ochota" w Warszawie. W ciągu swojej kariery kolejno współpracował ze wspomnianym już teatrem "Ochota", później "Studio", następnie "Polskim" w Bydgoszczy i ponownie "Ochota w Warszawie. Bardzo wiele zawdzięcza Juliuszowi... Machulskiemu, który pokazał, iż Kiersznowski jest doskonałym aktorem komediowym obsadzając go najpierw w dwóch częściach "Vabanku", a później dwóch częściach "Kilera". Krzysztof Kiersznowski jest jednak artystą wszechstronnym. Doskonale sprawdza się w rolach komediowych, jak i dramatycznych, a nawet sensacyjnych, czego przykładem jest jego kreacja w obrazie "Demony wojny wg Goi" Władysława Pasikowskiego.

JPGNULL (105,26KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 20-12-2011 16:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:04