-6.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Urząd Marszałkowski woj. Podkarpackiego otwiera nabór Członków Komisji oceniającej projekty

Witam Państwa,
Urząd Marszalkowski woj. Podkarpackiego otwiera nabór Członków Komisji oceniających projekty. Jeżeli ktos z Państwa jest zainteresowany proszę wejść na poniższy adres i zapoznać się z warunkami uczestnictwa w konkursie. Termin składania kandydatur upływa w dniu 23.12.2012. Zachęcam Państwa do składania własnych kandydatur lub przekazania tej informacji osobom z zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych, zainteresowanych udziałem w konkursie.

 
http://www.wrota.podkarpackie.pl/pl/org_ngo/aktualnosci/111209_komisje_zad_publ
 
Korzystając z okazji chciałbym złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzę radości oraz aby spełniły się wszystkie marzenia. To Święta nadzieji więc niech spełnią się wszystkie Wasze nadzieje i oczekiwania.
 
Pozdrawiam serdecznie i świątecznie.
Grzegorz Nowakowski
Przewodniczący PROP


 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl