0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie akcji SZLACHETNA PACZKA

1 220,00 zł to kwota jaką udało się zebrać w Urzędzie Miejskim w Przemyślu w ramach tegorocznej akcji  SZLACHETNA PACZKA.
Podobnie jak w roku ubiegłym do akcji przyłączyli się Prezydent Miasta Przemyśla, naczelnicy, dyrektorzy biur i jednostek organizacyjnych, prezesi spółek miejskich oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.
Z zebranych pieniędzy zakupiono kanapę i artykuły spożywcze, które trafiły do wybranej rodziny.
Także i w tym roku w naszym mieście oraz powiecie przemyskim nie było rodziny, która by nie została obdarowana paczką od darczyńców.
Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Pani Izabeli Domszy, liderowi rejonu Przemyśl i okolice za nieocenioną pomoc i zaangażowanie.

Darczyńcy z
Samorządu Miasta Przemyśla

 

JPGCentrum dowodzenia - II LO

JPGCentrum dowodzenia - II LO

JPGCentrum dowodzenia - II LO

JPGZakupiona kanapa

JPGPodziękowanie dla Urzędu Miejskiego w Przemyślu

JPGCentrum dowodzenia - II LO

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl