23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Czwórka” włącza się w akcję Pomóżmy zwierzakom przetrwać zimę

23 listopada w auli  Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu odbyło podsumowanie akcji pod hasłem Pomóżmy zwierzakom przetrwać zimę. Jej celem była zbiórka karmy dla podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

W akcję zaangażowali się uczniowie ze świetlicy szkolnej oraz samorząd uczniowski. Zbiórka karmy trwała przez cały październik i część listopada. Towarzyszyły jej zajęcia tematyczne  realizowane w świetlicy mające na celu uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt.

Na podsumowanie akcji została zaproszona wolontariuszka schroniska, której przekazaliśmy zebraną karmę. Podczas  spotkania uczniowie  mieli możliwość poznania warunków życia zwierząt w schronisku, zadawali  także pytania na temat pracy wolontariuszy.

Dzieci poruszone losem bezdomnych czworonogów zobowiązały się do zorganizowania dalszej pomocy w okresie przedświątecznym.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl