2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie roku kadencji Prezydenta Miasta i Rady Miejskiej

5 grudnia br. w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy, w której uczestniczyli także Posłowie na Sejm RP Marek Rząsa i Piotr Tomański, Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Jan Bartmiński, radni koalicyjni oraz Zastępcy Prezydenta Miasta. Spotkanie poświęcone było podsumowaniu pierwszego roku obecnej kadencji samorządu Miasta.
 

Podsumowania i prezentacji osiągnięć samorządu w trakcie kończącego się roku dokonał Prezydent Robert Choma, podkreślając że był to bardzo udany czas dla Przemyśla. Podziękował także za wsparcie w realizacji miejskich projektów obecnym na sali Posłom, a  także radnym Rady Miejskiej.
 

Zapraszamy do obejrzenia

prezentacji podsumowującej pierwszy rok pracy Prezydenta Miasta oraz Rady Miejskiej

w obecnej kadencji samorządu.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl