5.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogólnopolski Turniej Satyry „O Złotą Szpilę”

W dniu 19 listopada 2011 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu miał miejsce XIV Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego „ O Złotą Szpilę".

Uczennica trzeciej klasy Gimnazjum nr 4 w Przemyślu  Jagoda Adamiec wystąpiła w tzw. kreacji słowa z utworem satyrycznym pt.  ,, Przekleństwo Milhaven".

Potrafiła nie tylko doskonale wczuć się w odtwarzaną postać, ale też wyrazić to , co czuje mimiką twarzy , gestami, ruchem. Grana przez nią postać była niezwykle sugestywna.

Zajęła I miejsce w swej kategorii i zdobyła główna nagrodę Turnieju, czego symbolem jest ,, Złota Szpila". Gratulujemy !

Opiekunem uczennicy  była p. Arleta Kazienko.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl