2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Pogaduchy z gwiazdami” - Olaf Lubaszenko

Spotkanie inaugurujące cykl „Pogaduchy z gwiazdami” - OLAF LUBASZENKO. Talk show na żywo poprowadzi Marek Rębacz. 1 grudnia, godz.19:00.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w biurze Klubu „Niedźwiadek” Rynek 1 (tel. O16 678 46 91) oraz w sklepie „Musicland” ul. Serbańska 13 (tel. 016 675 01 82)

 

 

Talk show na żywo „Pogaduchy z gwiazdami” to nowy projekt Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK,  preludium do przyszłorocznego, również nowego projektu pod nazwą Przemyski Festiwal Komedii FUNFEST Przemyśl 2012.

 

Rozmowy na każdy temat z zaproszonymi gwiazdami polskiej sceny prowadzić będzie Marek Rębacz, reżyser, komediopisarz, założyciel Polskiej Sceny Komediowej, od niedawna mieszkaniec naszego miasta.

Każdego miesiąca prezentowani będą artyści, którzy następnie wezmą udział w przemyskim festiwalu komedii. Jako pierwszy z Markiem Rębaczem rozmawiać będzie Olaf Lubaszenko. Kolejne osobistości świata kultury, które potwierdziły już swój udział w nowym projekcie to Krzysztof Kiersznowski i Mirosław Zbrojewicz.

 

Przed spotkaniem z publicznością w Klubie „Niedźwiadek”, każdy zaproszony gość odwiedzi przemyskie szkoły oraz poprowadzi warsztaty teatralne z działającą w PCKiN ZAMEK Grupą Teatralną GUMAA.  Tak więc każdy artysta spędzi czas w naszym mieście dosyć pracowicie. 

Olaf Lubaszenko (Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko ur. 6 grudnia 1968 r.  we Wrocławiu) - aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent, także wokalista i konferansjer. Związany z Teatrem Buffo. Jest synem jednego z czołowych polskich aktorów Edwarda Linde-Lubaszenko. Studiował socjologię na UW, a następnie w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Olaf Lubaszenko ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról. Debiutował tytułową rolą w serialu "Życie Kamila Kuranta". Niezwykłą popularność przyniosła mu kreacja w filmie "Kroll" Władysława Pasikowskiego. Olaf Lubaszenko jest laureatem wielu... prestiżowych nagród. W 1988 r. otrzymał Złotą Kaczkę, a w 1999 r. Polską Nagrodę Filmową dla najlepszego aktora za rolę w obrazie "Zabić Sekala". Artysta jest uznanym reżyserem, zrealizował kilkanaście obrazów, debiutował w tej roli w 1997 roku filmem "Sztos”. 

JPGNULL (239,16KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 28-11-2011 15:08
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:04