16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jesienne fascynacje

W dniu 16 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne fascynacje”.

W szóstej edycji tego konkursu wzięły udział trzyosobowe grupy dzieci z klas 1-3, które reprezentowały osiem przemyskich szkół podstawowych: SP nr 1, SP nr 5, SP nr 6, SP nr 8, SP nr 16, SP nr 17 oraz Szkoły Muzycznej i SP nr 4.

Po powitaniu gości przez dyrektora szkoły Panią Dorotę Kotułę, dzieci z klasy 2a i 3c  wprowadziły uczestników w temat konkursu: „Jesienne obrazy”. Prezentacja multimedialna i montaż słowno-muzyczny przypomniały o urokach jesieni. Mali artyści, podczas pracy w grupach, wykonali techniką collage – na  przygotowanym przez organizatorów podkładzie – piękne i ciekawe obrazy.

W tym roku komisja konkursowa wyróżniła pracę uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Przemyślu. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez WSiP oraz Dyrekcję SP nr 4  im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl