11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces przemyskiego samorządowca w Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym

Pan Leszek Krzywoń Naczelnik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Urzędu Miejskiego w Przemyślu zajął I miejsce w Turnieju VIP-ów rozegranego w ramach XII Ogólnopolskiego Festiwalu Szachowego TUREK 2011. Do udziału w Festiwalu zgłosiło się 219 uczestników, którzy rozegrali aż 45 rund. Do turnieju VIP-ów stanęło 9 zawodników, ale bezkonkurencyjny okazał się przemyski zawodnik, gromadząc największą liczbę punktów zagwarantował sobie najwyższe miejsce na podium. Pan Leszek Krzywoń od wielu lat jest trenerem i przygotowuje szachistów MKS „POLONIA” prowadząc ich ku wielkim sukcesom w tej dziedzinie sportowej. Przemyślaninowi osobiste gratulacje przekazał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który życzył kolejnych sukcesów szachowych i w pracy z młodzieżą.
Organizatorami szachowych zmagań byli Starostwo Powiatowe w Turku oraz Turkowskie Towarzystwo Szachowe „Tęcza”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Piotr Florek - Wojewoda Wielkopolski, Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Zdzisław Czapla - Burmistrz Miasta Turek, Tomasz Sielicki - Prezes Polskiego Związku Szachowego, Marek Zboroń - Prezes Wielkopolskiego Związku Szachowego.
Jeszcze raz gratulujemy przemyskiemu zawodnikowi.
 

JPGPrzemyślaninowi osobiste gratulacje przekazał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, który życzył kolejnych sukcesów szachowych i w pracy z młodzieżą.

JPGSukces przemyskiego samorządowca w Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl