1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolne Nocne Maratony Filmowe w Gimnazjum nr 3 w Przemyślu

30 września, 28 października oraz 4 listopada br. w sali widowiskowej Gimnazjum nr 3 w Przemyślu miały miejsce cieszące się ogromną popularnością wśród tutejszej młodzieży Szkolne Nocne Maratony Filmowe. Spotkania miłośników X-Muzy zawsze wywołują ogrom emocji i tak też było i tym razem. Szczególnie pierwszoklasiści, którzy nie nawykli jeszcze do całonocnego dyskutowania o scenariuszach, reżyserii, efektach specjalnych czy muzyce filmowej, z wypiekami na twarzach oczekiwali na te 12-godzinne atrakcje. Szczególnie widowiskowy charakter miał maraton październikowy, gdyż poprzedzony został Konkursem Halloween. Uczniowie mieli
zaprezentować adekwatny do tej okazji strój oraz makijaż. Jury orzekło, że najbardziej przekonująca była Alina Kokocka, która zajęła I miejsce. Tuż za nią uplasowali się Bartosz Sitarz (II miejsce) oraz na miejscu III - Monika Płaziak i Rafał Wielgosz (ex aequo). W kategorii: „Najsmaczniejsza potrawa z dyni” swój bezkonkurencyjny talent kulinarny objawiła Klaudia Misakiewicz, która otrzymała główną nagrodę za smakowity sok oraz dżem dyniowy. Po tym pełnym emocji wieczornym spotkaniu ze ‘zjawami’, ‘duchami’ i ‘upiorami’ rozpoczęła się nie mniej emocjonująca noc z filmami.  Rankiem trudno było orzec, kto wyglądał bardziej ‘przerażająco’ – świadomie wystylizowani konkursowicze, czy niewyspani kinomaniacy! Jedno jest pewne, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Łącznie w maratonach wzięło udział blisko 150 gimnazjalistów, nad którymi czuwali nauczyciele: Katarzyna Ciesielska, Aneta Demko, Małgorzata Klepacka, Katarzyna Terlecka-Kurcz, Anna Lubińska, Anna Pająk i Remigiusz Łuc.

JPGNULL (121,66KB)

JPGNULL (98,59KB)

JPGNULL (108,23KB)

JPGNULL (112,45KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 18-11-2011 09:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-11-2011 09:33