10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na poświęcenie odremontowanych grobowców

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu pragnie serdecznie zaprosić na uroczyste poświęcenie w dniu 17 listopada (czwartek) godz. 11.00 na Cmentarzu Głównym w Przemyślu,  przez Biskupa Adama Szala i przekazanie opiekę odremontowanych z funduszy „Kwesty 201” grobowców, i tak:
• grobowiec d-ra Józefa Orłowskiego (pole nr 19) przejmuje Cech Rzemiosł Różnych w Przemyślu.
Józef Orłowski był znakomitym lekarzem, pełnił funkcję prymariusza szpitala nowsze-chnego, działał również społecznie jako honorowy członek Stowarzyszenia Rzemieślników „Gwiazda” oraz  od 1889 r. aż do śmierci – prezes Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Przemyślu.
• grobowiec powstańca listopadowego Marcina Łukasiewicza, (pole nr 9) – uczniowie  Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych w Przemyślu.

Zaproszenie w załączeniu.

Bogusława Pieczyńska
Prezes Zarządu TPPiR
Rynek 5, 37-700 Przemyśl
tel.służbowy: +48 512 597 805

Informacje o Kweście 2011- zapraszam do aktualności na stronie:  www.tppir.przemysl.pl

DOTZaproszenie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl