10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obchody Święta Niepodległości we Lwowie

W sobotę 12 listopada br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wspólnie z Gen. Bryg. Dominikiem Traczem Komendantem Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej  wzięli udział w oficjalnych obchodach Święta Niepodległości we Lwowie. Ich organizatorem był Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie. To wydarzenie połączone zostało również z oficjalnym objęciem funkcji przez nowego Konsula Generalnego RP  Jarosława Drozda.
Wcześniej przemyska delegacja uczciła pamięć poległych i pochowanych Polaków na Cmentarzu Orląt Lwowskich składając wieniec w imieniu mieszkańców, władz samorządowych i służb mundurowych.

JPGObchody Święta Niepodległości we Lwowie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl