6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

100 urodziny Przemyślanki

Przemyślanka Maria Duchowicz niedawno obchodziła jubileusz 100 urodzin. Życzenia od mieszkańców i władz samorządowych Przemyśla przekazał dostojnej Jubilatce Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Życzył on wytrwałości, nadziei i siły do pokonywania wszelkich trudów codzienności, Błogosławieństwa Bożego i samych radosnych dni w gronie życzliwych i najbliższych sercu osób.
Pani Maria podkreśliła, iż długowieczność zawdzięcza miłości, szacunkowi i opiekuńczości jaką darzą ją najbliżsi i opatrzności Matki Bożej. Pani Marii raz jeszcze życzymy wielu niezwykłych chwil, które na zawsze pozostaną w pamięci. 
 

 

JPG100 urodziny Przemyślanki

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl