6.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rekordowy wynik kwesty na rzecz ratowania zabytków przemyskich cmentarzy

"Kwesta 2011" przyniosła po raz kolejny rekordowy wynik. Dzięki Państwa ofiarności - według wstępnych wyliczeń - wolontariusze zebrali 30.444 zł. Przypomnijmy, że za te pieniądze zaplanowano pełną konserwację grobowca rodziny Stopczyńskich, w którym spoczywa Stanisław Stopczyński. Zwieńczony rzeźbą Chrystusa upadającego pod krzyżem grobowiec wyszedł spod dłuta Józefa Tracza w pracowni braci Majerskich.

Tegoroczna kwesta na ratowanie przemyskich cmentarzy organizowana była przez Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu pod Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Organizatorzy serdecznie dziękują mieszkańcom i wszystkim uczestnikom kwesty za datki, a także kwestującym za poświęcony czas.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl