8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z cyklu „Jazz nad Sanem” – Zaduszki Jazzowe

5 listopada, godz. 19.00, Wieczór Zaduszkowy

 

W kolejnej odsłonie cieszącego się ogromnym uznaniem przemyślan cyklu „Jazz nad Sanem” Przemyskie Centrum Kultury Nauki ZAMEK zaprasza na  koncert  rzeszowskiego zespołu „Quadrant” w składzie: Marek Murias (fortepian), Paweł Palcowski (trąbka),Witold Solarski (kontrabas i gitara basowa), Jacek Augustyn Pacześniak (perkusja).


Grupa gra żywiołową muzykę utrzymaną w klimatach jazzu, fusion i funku. Potrafi rozgrzać do czerwoności publiczność po to, by ją potem zmrozić melancholijną nutą. Kwartet to połączenie doświadczonej sekcji rytmicznej z młodym trębaczem i pianistą. Pomimo tego, że projekt powstał niecały rok temu, muzycy wypracowali już sobie własny styl - pulsujący rytm, mocno osadzony bas, klawisze i dynamiczną trąbkę. 

 

 

(Klub „Niedźwiadek”, bilety 10,00 zł)

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl