11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XXVIII Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych w Przemyślu

Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca A-Z zapraszają na XXVIII Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych. Ta impreza rangi mistrzowskiej odbędzie się w sobotę  29 października w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 30 w Przemyślu, który jest współorganizatorem tego wydarzenia. W jego organizację włączył się również Prezydent Miasta Przemyśla, Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „ZAMEK”, oraz Polskie Towarzystwo Taneczne i Federacja Tańca Sportowego. Patronat nad Mistrzostwami Polski Formacji Tanecznych - Przemyśl’2011 objął Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma.

Będą w nich uczestniczyć najlepsze w Polsce, a nawet na świecie, zespoły tańca towarzyskiego w stylach: standardowym i latynoamerykańskim. Swój udział zgłosiły aż 22 formacje w tym Mistrz Świata Formacji'2010 w stylu standard - Formacja LOTOS Jantar z Elbląga Przemyśl będą reprezentowały dwie grupy: "CANDELA" ze Szkoły Tańca A-Z i "Formacja Taneczna A-Z" (Wice Mistrz Polski Formacji'2009 w stylu latin). Formacje, które znajdą się na podium będą miały prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata Formacji w Wilnie już w grudniu br. Publiczność będzie miała okazję przeżyć wspaniałe chwile oglądając kolorowe, gorące widowisko taneczne w wykonaniu najlepszych tancerzy.
Połączenie ciekawych choreografii i świetnej muzyki tworzy niesamowity klimat. Ci, którzy nie będą mogli przybyć na to wydarzenie będą mogli obejrzeć go online pod adresem: www.tvpodkarpacka.pl
 

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 27-10-2011 08:00
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:08