10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do udziału w konkursie „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie”

Zapraszamy do udziału w konkursie: „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie” – nowy konkurs przeciw przemocy domowej Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania Elżbiety Radziszewskiej i Prezydent Miasta Radomska Anny Milczanowskiej.

Celem konkursu „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie” jest zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec przemocy domowej oraz przełamywanie stereotypów dotyczących przemocy. Konkurs ma charakter ogólnopolski, adresowany jest do osób dorosłych, które doświadczyły przemocy domowej.
Uczestnictwo w konkursie zapewnia nadesłanie pracy konkursowej wraz danymi adresowymi i oświadczeniem o akceptacji regulaminu. Uczestniczki/uczestnicy konkursu proszeni są o opisanie swoich doświadczeń związanych z przemocą domową oraz sposobów/ metod wyjścia z przemocy. Organizatorzy konkursu na życzenie autorki/autora pracy mogą posługiwać się wyłącznie jej/jego ustalonym pseudonimem.
Prace konkursowe będą przyjmowane do dnia 20 listopada 2011 r. (liczy się data stempla pocztowego lub w przypadku pracy nadesłanej w formie elektronicznej – data wysłania maila).
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 10 grudnia 2011 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.
Laureatki/laureaci I, II i III miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin konkursu dostępne są na stronie:
http://www.rownetraktowanie.gov.pl/node/1424

Opublikował:  | Data publikacji: 18-10-2011 14:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 09-01-2012 11:27