16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

JUBILEUSZ 50-LECIA SZKOŁY

30 września 2011r. w Zespole Szkół Informatycznych i Mechatronicznych  obchodzono Jubileusz 50-lecia powstania Technikum Mechanicznego w Przemyślu na bazie którego funkcjonuje obecny ZSIiM.

Jubileusz 50-lecia szkoły honorowym patronatem objęli Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma, Podkarpacki Kurator Oświaty Pan Jacek Wojtas oraz Ksiądz Arcybiskup Ignacy Tokarczuk Patron Technikum Nr 8.  

Uroczystości rozpoczęła msza święta w Bazylice Archikatedralnej odprawiona w intencji wszystkich nauczycieli, pracowników, absolwentów i uczniów szkoły. W dalszej części obchodów rocznicowych, które odbyły się w szkole, odsłonięto tablicę pamiątkową ufundowaną przez społeczność ZSIiM w Przemyślu.

Jubileusz uświetnił program artystyczny poświęcony historii szkoły, wystawa zdjęć oraz pamiątki okolicznościowe związane z pięćdziesięcioleciem istnienia szkoły.   

W obchodach jubileuszowych uczestniczyli zaproszeni goście i absolwenci Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 oraz Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Przemyślu, dla których spotkanie po latach stało się okazją do  wspomnień i dostarczyło wielu niezapomnianych wzruszeń.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl