8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jubileusz 75-lecia Oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego

W sobotę 15 października br. odbędą się obchody Jubileuszu 75-lecia Oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Przemyślu. O godz. 10.30 w przemyskiej Archikatedrze odprawiona zostanie Msza Święta w intencji obecnych i byłych członków przemyskiego oddziału PTTK. W sali audio-wizualnej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej o godz. 11.30 odbędzie się uroczyste spotkanie wszystkich uczestników. O godz. 13.00 zaplanowano odsłonięcie tablicy upamiętniającej ten jubileusz umieszczonej na Wieży Zegarowej. Fundatorem tablicy jest Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla.
W imieniu organizatorów: Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. dr Mieczysława Orłowicza w Przemyślu zapraszamy do udziału w obchodach.

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl