22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwszy sprawdzian siatkarskiej drużyny młodziczek UKS „15” POSiR Przemyśl

PIERWSZY SPRAWDZIAN SIATKARSKIEJ DRUŻYNY MŁODZICZEK UKS „15” POSIR PRZEMYŚL

W dniu 2.10.2011 r. na hali POSiR w Przemyślu rozegrany został przedsezonowy turniej piłki siatkowej młodziczek, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „15” w Przemyślu, a patronat nad turniejem objął poseł na Sejm RP Pan Marek Rząsa.

Po raz pierwszy w „prawdziwych” rozgrywkach piłki siatkowej wystąpiła przygotowująca się do pierwszego swojego sezonu ligowego drużyna UKS „15” POSiR  Przemyśl. Nasze dziewczyny rywalizowały z koleżankami w większości dwa lata starszymi i za cel miały postawione realizowanie założeń taktycznych oraz obycie się w rywalizacji „szóstkowej”.

W turnieju wystąpiło siedem drużyn z województwa podkarpackiego, rywalizowano do dwóch wygranych setów granych do 25 punktów, ewentualny tie break rozgrywany był do 15 oczek.  W finale spotkały się drużyny: MKS San Pajda Łańcut I uchodząca za faworyta rozgrywek Podkarpackiej Ligi Młodziczek w bieżącym sezonie i  UKS „Trójka” Leżajsk.  Finał zakończył się zwycięstwem drużyny z Łańcuta 2:0. W meczu o trzecie miejsce Vega MOSiR Stalowa Wola pokonała także 2:0 drużynę UKS „Tęcza”  Żołynia, piąte miejsce przypadło drużynie UKS Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl, na szóstym miejscu uplasowała dzielna ekipa z UKS „15” POSiR Przemyśl natomiast siódme były dziewczęta z MKS San Pajda Łańcut II.

W drużynie UKS „15” POSiR Przemyśl wystąpiły: Małgorzata Ryczan – kapitan drużyny, Gabriela Chuchra, Ewelina Butrak, Aleksandra Gołębiowska, Weronika Król, Natalia Szczepanik, Sylwia Szczepanik, Sandra Górecka, Patrycja Wysocka, Patryca Brycka, Kamila Malczyńska, Zuzanna Przewrocka  oraz Weronika Geroń – Libero Trenerem drużyny jest Robert Gierlach.

Źródło: Robert Gierlach

Opublikował:  | Data publikacji: 10-10-2011 08:11
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-10-2011 08:19