8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Per Słowak ad astra” – spotkania ze słynnymi absolwentami I Liceum Ogólnokształcącego

W czwartek 6 października br. w I Liceum Ogólnokształcącym odbyło się pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem „Per Słowak ad astra”, a jego gościem był Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, absolwent tego liceum. Spotkania te mają na celu przybliżyć sylwetki słynnych absolwentów przemyskiego „Słowaka”. Podczas tego spotkania nie zabrakło pytań z lat szkolnych Prezydenta Przemyśla. Uczniowie pytali również o sprawy związane z rozwojem Przemyśla. Wśród pytań były zarówno te dotyczące budowy i uzupełniania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, jak i związane ze szkolnictwem wyższym i  miejscami pracy w Przemyślu.

JPGOdbyło się pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem „Per Słowak ad astra”, a jego gościem był Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, absolwent tego liceum. (302,97KB)

JPGUczniowie pytali o sprawy związane z rozwojem Przemyśla. Wśród pytań były zarówno te dotyczące budowy i uzupełniania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, jak i związane ze szkolnictwem wyższym i miejscami pracy w Przemyślu. (333,77KB)

JPGNa pamiątkę tej wizyty Prezydent przekazał Samorządowi Szkolnemu Przemyskiego Misia. (284,64KB)

JPGUczniowie podziękowali Prezydentowi za przyjęcie zaproszenie i aktywne uczestnictwo w tym spotkaniu. (359,42KB)

JPGOdbyło się pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem „Per Słowak ad astra”, a jego gościem był Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, absolwent tego liceum. (254,02KB)

JPGUczniowie podziękowali Prezydentowi za przyjęcie zaproszenie i aktywne uczestnictwo w tym spotkaniu. (321,23KB)

JPGNa zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. (405,37KB)

JPGUczniowie pytali o sprawy związane z rozwojem Przemyśla. Wśród pytań były zarówno te dotyczące budowy i uzupełniania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, jak i związane ze szkolnictwem wyższym i miejscami pracy w Przemyślu. (383,54KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 10-10-2011 08:08
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:02