8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Śladami Świdermajera - wystawa fotografii

Stowarzyszenie „Młodość ze sztuką” zaprasza bardzo serdecznie na otwarcie wystawy fotografii Tomasza Brzostka i Tomasza Kapusty pt. "Śladami Świdermajera", które odbędzie się 7 października br. o godzinie 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia.

"Śladami Świdermajera" to kilkanaście prac, w większości wykonanych na potrzeby konferencji architektów oraz wystawy, która miała miejsce na przełomie kwietnia i maja 2009 roku w Instytucie Polskim w Rzymie. Wystawa w Muzeum Ziemi Otwockiej była pierwszą z całego cyklu organizowanego przez prężnie działający portal Swidermajer.Info, celem którego jest poszerzanie wiedzy na temat drewnianej architektury "linii otwockiej" poprzez organizację plenerów, wystaw, wykładów oraz konkursów.
 

W ciągu bieżącego roku zdjęcia Tomasza Brzostka i Tomasza Kapusty sławiące unikatową architekturę Otwocka i okolic można było zobaczyć w Siedlcach, Warszawie, Bielsko-Białej, Radomiu, a do końca października obejrzeć je można właśnie w naszej Galerii „Blaszak”.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl