2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Światełko Pamięci - włącz się do akcji!

Od kilku już lat prowadzona jest akcja zbiórki zniczy „Światełko Pamięci dla Cmentarza Łyczakowskiego”, jednego z najstarszych cmentarzy w Europie. Jej inicjatorem jest Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie. W tym roku w ramach tej akcji szczególną troska chcemy objąć zapomniane groby Polaków w Drohobyczu.
W związku z powyższym zachęcam mieszkańców Przemyśla do wzięcia udziału w realizacji tego szczytnego celu. Ci z Państwa, którzy zechcą dołączyć do akcji i podarować znicze, które zostaną zapalone w tym wyjątkowym dla Polaków dniu w Drohobyczu, mogą je dostarczyć do Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Mickiewicza 30 (w recepcji hotelu całą dobę) do dnia 25 października br.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału w podtrzymywaniu tej pięknej tradycji.

Robert Choma

Prezydent Miasta Przemyśla
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl