7.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z węgierską młodzieżą

W poniedziałek 26 września br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie młodzieży, uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu i Dobo Istvan Gimnazjum z partnerskiego miasta Eger. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla gości przywitał Piotr Idzikowski Naczelnik Wydziału Edukacji. Szkoły aktywnie współpracują ze sobą już od pięciu lat uczestnicząc wzajemnie w programie wymiany młodzieży.
Podczas kilkudniowego pobytu goście z Węgier będą poznawać historię naszego miasta, kulturę i doskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim pod okiem nauczycieli zaprzyjaźnionych szkół. Polscy koledzy przygotowali wiele wydarzeń, które niewątpliwie uatrakcyjnią pobyt w Przemyślu. W programie pobytu zaplanowano całodniową wycieczkę do Krakowa. Wizyta w Przemyślu zakończy się w piątek 30 września.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGSpotkanie z węgierską młodzieżą

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl