2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska Policja podsumowała 7 miesięcy pracy.

Na zaproszenie Komendanta Miejskiego Policji insp. Krzysztofa Pobuty, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wziął udział w odprawie służbowej, która odbyła się w piątek 16 września w przemyskiej komendzie. To już kolejne tego rodzaju spotkanie mające na celu poznanie problematyki bezpieczeństwa, analizę stanu zagrożeń i możliwości wspólnego działania policji i samorządu w tej dziedzinie.
W odprawie służbowej wzięli także udział naczelnicy wydziałów, którzy podsumowali wyniki minionych 7 miesięcy 2011 roku i przedstawili ich porównanie do lat ubiegłych. Ocena skuteczności przemyskiej policji potwierdza zwiększenie efektywności ich działań. Za wzrost poczucia bezpieczeństwa społeczności miasta dziękował Prezydent Robert Choma. Zapewnił także o dalszej współpracy. Oceniając wzajemne kontakty, insp. Krzysztof Pobuta podkreślił szczególnie znaczenie pomocy finansowej samorządu dla przemyskich policjantów, która pozwala m.in. na prowadzenie dalszych modernizacji i remontów w jednostce.

 

zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Przemyślu

JPGPrzemyska Policja podsumowała 7 miesięcy pracy.

JPGPrzemyska Policja podsumowała 7 miesięcy pracy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl