8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MKS "Polonia" POSiR Przemyśl III liga piłki siatkowej - sezon 2011/2012

KOMUNIKAT III LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET
Trwają przygotowania siatkarek MKS Polonia POSIR Przemyśl do zbliżającego się sezonu. Po przerwie wakacyjnej pod koniec sierpnia dziewczęta trenowały na obozie w Oleszycach zorganizowanym wspólnie z UKS „Gimnazjum Nr 1 – Polonia” POSIR. Wzięło w nim udział prawie 60 przemyskich siatkarek podzielonych na cztery grupy wiekowe, młodziczki, kadetki, juniorki i seniorki. Do dyspozycji dziewcząt były aż trzy sale sportowe, w tym jedna nowoczesna hala trzysektorowa. 
W III ligowym zespole nastąpiły duże zmiany kadrowe. Aż 3 zawodniczki grające w pierwszej „szóstce”, Kasia Pawłowska, Kasia Kruba, Ania Domańska rozpoczęły studia poza Przemyślem i w tym sezonie nie będą uczestniczyć w rozgrywkach. Również nie jest pewny udział podstawowej przyjmującej Aleksandry Kępczyńskiej, która już na początku sezonu doznała kontuzji. Nie musi to jednak oznaczać znacznego osłabienia drużyny, ponieważ uzupełni ją kilka zdolnych kadetek i juniorek, które poczyniły ostatnio duże postępy i jest możliwe, że w pełni zastąpią odchodzące zawodniczki. Również dużym wzmocnieniem będzie nowa zawodniczka Magdalena Tereszczak, wysoka środkowa grająca wcześniej w Krakowie w AZS.
 
Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl:
Joanna Wiśniowska –kapitan /rozgrywająca/, Kamila Presz /przyjmująca - libero/, Lilia Winiarska /atakująca - środkowa/, Angelika Makuchowska /środkowa - przyjmująca/, Aleksandra Kępczyńska /przyjmująca/, Agnieszka Galanty /libero - przyjmująca/ Magdalena Tereszczak /środkowa - przyjmująca/, Małgorzata Potoczna /przyjmująca – atakująca/ Katarzyna Dergun /środkowa/, Karolina Pawłowska /przyjmująca - środkowa/, Monika Tarnawska /rozgrywająca/, Sylwia Wolańska /przyjmująca - atakująca/, Katarzyna Rysak /przyjmująca - libero/, Barbara Smyk /atakująca – środkowa/. Trener: Jan Buć

Źródło: Jan Buć

PDFNULL (16,98KB)

JPGNULL (531,24KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 12-09-2011 13:25
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 12-09-2011 11:25