2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dla przedsiębiorców branży turystycznej

Informujemy, iż Instytut Logistyki i Magazynowania, z rekomendacji Ministerstwa Gospodarki, uczestniczy w projekcie badawczym SPOCS – Simple Procedures Online for Cross-border Services. Celem projektu jest stworzenie interoperacyjności systemów teleinformatycznych, co pozwoli na realizację procedur administracyjnych poza granicami kraju drogą elektroniczną. W projekcie bierze udział 15 państw członkowskich Unii Europejskiej oraz Norwegia.
W lipcu br. projekt rozpoczął kluczowy etap testowania wypracowanych rozwiązań w ramach wybranych zawodów. Jednym z trzech wybranych zawodów jest organizator turystyki/pośrednik Turystyczny (Travel Agent).

W ramach pilotażu przedsiębiorcy z Polski zainteresowani świadczeniem usług turystycznych będą mieli możliwość zrealizowania procedur drogą elektroniczną za pośrednictwem punktów kontaktowych Niemiec i Grecji.

Więcej informacji o pilotażu projektu na stronie: http://www.eu-spocs.eu/pilots/

 

źródło: Wydział Kultury, Promocji i Turystyki UM

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl