-11.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dariusz Stańko (UKS "Aktywna Piątka") Prezesem Podkarpackiego Związku Badmintona

W dniu 02.09.2011 w Rzeszowie odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy Podkarpackiego Związku Badmintona. W zjeździe uczestniczyli delegaci siedemnastu podkarpackich klubów oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Jan Falandys i Prezes Polskiego Związku Badmintona Pan Michał Mirowski.
W wyniku przeprowadzonych wyborów nowym prezesem Podkarpackiego Związku Badmintona został Dariusz Stańko z Przemyśla, w skład zarządu weszli:
Piotr Skrzek ( Straszęcin ) - wiceprezes ds. organizacyjnych
Władysław Kruk ( Ropczyce ) - wiceprezes ds. sportowych
Małgorzata Mac ( Rzeszów ) - wiceprezes ds. medialnych
Leszek Drąg ( Rzeszów ) - sekretarz
Mariusz Bienia ( Przemyśl ) - członek zarządu
Rafał Kosztyło ( Straszęcin ) - członek zarządu
Wybrano również Komisję Rewizyjną w składzie:
Mariusz Gumienny (Medyka) - przewodniczący komisji
Jerzy Sadowski-Frączek ( Przemyśl ) - zastępca przewodniczacego
Katarzyna Piskorz ( Umieszcz ) - sekretarz komisji
Kierunki działania nowego prezesa i zarządu to: pozyskiwanie środków unijnych, dokształcanie wszystkich gałęzi związkowych, umedialnienie dyscypliny, pozyskanie rzeszy amatorów i wiele innych nowoczesnych rozwiązań.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl