Rozmowy na temat realizacji wspólnego projektu przez Przemyśl i Truskawiec

W dniach 23 i 24 sierpnia br. na Ukrainie odbyły się Dni Truskawca i uroczystości z okazji 20-stej rocznicy Niepodległości Ukrainy. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla w wydarzeniu udział wzięli Wojciech Błachowicz Zastępca Prezydenta Miasta oraz Rafał Sura Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta.
Ten wyjazd stał się również okazją do rozmów na temat możliwości złożenia wspólnego wniosku przez Przemyśl i Truskawiec w ramach programu Polska-Białoruś-Ukraina. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wystosował zaproszenie na spotkanie do władz Truskawca podczas, którego zostaną omówione szczegóły współpracy przy realizacji wspólnego projektu. Jego zakresem po polskiej stronie objęte zostanie zagospodarowanie oczek wodnych, a po ukraińskiej podobnego projektu z zakresu infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej.
Podczas wyjazdu rozmawiano także z przedstawicielami samorządu i właścicielami ośrodków leczniczych Truskawca na temat możliwości prowadzenia wspólnej wymiany turystycznej.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGRozmowy na temat realizacji wspólnego projektu przez Przemyśl i Truskawiec (548,56KB)

JPGW dniach 23 i 24 sierpnia br. na Ukrainie odbyły się Dni Truskawca i uroczystości z okazji 20-stej rocznicy Niepodległości Ukrainy. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla w wydarzeniu udział wzięli Wojciech Błachowicz Zastępca Prezydenta Miasta oraz Rafał Sura Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta. (538,48KB)

Opublikował(a):  Data publikacji: 31-08-2011 12:26 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 04-02-2013 11:05

Na skróty