2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zbiórka artykułów szkolnych

Zbiórka Publiczna!!!!

Pomóż Dzieciom Do Szkoły!!!

Od 01.08.2011 r. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób  Potrzebujących Pomocy „Aleksandrówka” rozpoczęło, za zgodą Prezydenta Miasta Przemyśla (Decyzja Nr ZK.5311.12.2011.5 - wydana w dniu 01.08.2011), zbiórkę publiczną artykułów szkolnych z przeznaczeniem dla dzieci z rodzin ubogich

Akcja potrwa do 15.09.2011 r.

Zebrane przedmioty przekażemy dzieciom z rodzin  najuboższych.
Do dzieci tych dotrzemy poprzez informację z MOPS-u,  a także poprzez parafie kościelne. Prosimy osoby chcące wesprzeć naszą akcję o przekazanie artykułów szkolnych do kosza umieszczonego w markecie E.Leclerc, ul. Sportowa 11 w Przemyślu lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej  przy ul. Leszczyńskiego 3 Przemyśl.
Jednocześnie nadmieniamy, iż osoby, instytucje i firmy, chcące włączyć się w akcję mogą współtworzyć i wspierać akcję kontaktując się z nami, ustalając konkretną formę zaangażowania i udzielanego wsparcia.

Zapewniamy Państwa, że za pomoc dzieciom podziękujemy dodatkowo na naszej stronie Internetowej, i jednocześnie umieścimy Państwa firmę (także w formie reklamy) jako darczyńcę, który pomaga potrzebującym pomocy.

Zachęcamy do współpracy. 
Z góry serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci!

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy "Aleksandrówka"

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl