28.9 °C
×

Wygrana drużyny Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

W sobotę 27 sierpnia br. po raz pierwszy w historii podczas tegorocznej Wincentiady został rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Na dwóch boiskach Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl zmierzyły się drużyny: Samorządowców, Prawników, Policjantów i Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Zawodników powitał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Poprosił on o uczczenie minutą ciszy Heidi Wernerus Neumann – Honorowej Obywatelki Naszego Miasta, Przyjaciela, wspaniałego i niezwykle zasłużonego dla społeczności naszego miasta Człowieka. Heidi która odeszła kilka dni temu zawsze była obecna w życiu naszego miasta, a obchody Dni Patrona Przemyśla Św. Wincentego starała się spędzać właśnie w otoczeniu przemyślan.
Sportowy duch towarzyszył podczas każdego z równolegle rozgrywanych na dwóch boiskach meczów. Nie zabrakło chwil dostarczających sportowych emocji. Zawodnicy starali się o jak najlepszy wynik dla swojej drużyny. Doskonałe akcje i wiele sytuacji podbramkowych były ucztą dla zgromadzonej widowni wspierającej drużyny.
Najlepszą drużyną turnieju bezkonkurencyjnie okazała się reprezentacja Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej to właśnie w ręce Kapitana tej drużyny Puchar przekazał Grzegorz Hayder Zastępca Prezydenta Miasta. W klasyfikacji generalnej, drugie miejsce zajęła drużyna Policjantów, miejsce trzecie Samorządowcy, czwarte miejsce przypadło reprezentacji Prawników. Wszystkim raz jeszcze gratulujemy doskonałej gry i zapraszamy w przyszłym roku.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGW sobotę 27 sierpnia br. po raz pierwszy w historii podczas tegorocznej Wincentiady został rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl