12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach

W dniach 27-28 sierpnia podczas Finału Przemyskiej Sceny Niezaleznej oraz Dni Patrona Miasta Przemyśla Sw. Wincentego "Wincentiada 2011" będzie prowadzona zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Orzechowcach. Uwaga! Zbieramy tylko karmę a nie pieniądze!

Zaprezentujemy również plenerową wystawę Klubu fotograficznego Stowarzyszenia Młodość ze Sztuką "Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś" ze zwierzętami ze schroniska w Orzechowcach w roli głównej.

Fotografiami podopiecznych Schroniska chcielibyśmy ukazać potrzebę odpowiedzialności za zwierzęta, ale także włączyć się do kształtowania wrażliwości na starość i chorobę zwierzaków. Starszy lub chory pies czy kot nie oznacza, że jest gorszy, a może właśnie oni potrzebują naszej miłości?
Podarujmy odrobinę serca zwierzakom, które są przez ludzi zapomniane bo nie są młode i zdrowe… a może wtedy nasze kroki będą dla nich najpiękniejszą muzyką. Może ta chwila gdy będą przy nas będzie najlepszym co nas może spotkać, gdyż „jeśli mnie oswoisz, będziemy się wzajemnie potrzebowali. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. Ja także będę dla Ciebie jedyny na świecie...”

Opublikował:  | Data publikacji: 24-08-2011 13:13
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:01