2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z załogą rajdową – „EREM RALLY TEAM”

W środę 24 sierpnia br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla spotkał się z Grzegorzem Muszem przemyskim kierowcą rajdowym oraz Damianem Zygmuntem pilotem EREM RALLY TEAM. Prezydent pogratulował zawodnikom zdobycia drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski, rozgrywanego w ramach jubileuszowego 20 Rajdu Rzeszowskiego. Rajd rozgrywany był w dniach 5 i 6 sierpnia br. na malowniczych podkarpackich trasach w okolicy Lubeni i Pogórza Dynowskiego. Stanowił on eliminację Mistrzostw Polski, Słowacji, Pucharu Polski i eliminację Mistrzostw Europy środkowej.
To doskonały wynik w karierze przemyskiego kierowcy startującego od kilku lat w pucharowym cyklu zawodów samochodowych. Podczas spotkania z Prezydentem Grzegorz Musz podkreślał niejednokrotnie, iż na ten sukces pracowała cała załoga i że czuł wsparcie ze strony kibiców. Istnienie zespołu rajdowego, którego twórcą jest przemyski rajdowiec było by niemożliwe bez ciągłego wsparcia sponsorów - Grupa PSB - Mrówka, Selena, Satyn, Proline, Auto-Moto-Fan.
Robert Choma życzył zawodnikom wielu kolejnych spektakularnych sukcesów.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGSpotkanie z załogą rajdową – „EREM RALLY TEAM” (fot. R. Porada)

JPGSpotkanie z załogą rajdową – „EREM RALLY TEAM” (fot. R. Porada)

JPGZałoga „EREM RALLY TEAM” podczas jubileuszowego 20 Rajdu Rzeszowskiego (fot. Arkadiusz Bar)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl