13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwa letni cykl turniejów piłki siatkowej plażowej o "Puchar Wakacji 2011"

KOMUNIKAT
 
Trwa tegoroczny letni cykl turniejów piłki siatkowej plażowej o „PUCHAR WAKACJI 2011”, organizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miejskiego oraz UKS „Gimnazjum Nr 1 – Polonia” POSIR w Przemyślu. W dniu 13.08.2011 r. na plaży miejskiej w Przemyślu został rozegrany kolejny turniej.
W turnieju mężczyzn wystartowało 14 zespołów, natomiast wśród pań 8 par. Turnieje rozgrywane były systemem brazylijskim. W zawodach m.in. brały udział pary III i IV ligowe oraz tegoroczni medaliści mistrzostw województwa w siatkówce plażowej w kategoriach młodzieżowych. Zapewniło to wysoki poziom turnieju jak również zaciętą i emocjonują walkę, zwłaszcza w meczach finałowych.
 
Wyniki turnieju:
1. Presz Kamila, Winiarska Lilia
2. Dergun Katarzyna, Wolańska Sylwia
3. Rysak Katarzyna, Łucka Adrianna
4. Pawłowska Karolina, Tarnawska Monika        
 
1. Jaromi Jakub, Stefanowicz Robert
2. Pilch Witold, Witko Mariusz
3. Smelik Michał, Ryzner Radosław
4. Górski Piotr, Fil Piotr
 
Jest to już dziewiąta edycja turniejów piłki siatkowej plażowej z cyklu „PUCHAR WAKACJI”. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w ostatnim turnieju, które odbędzie się na plaży miejskiej w Przemyślu /nad Sanem, oś. Kmiecie/ w 28 sierpnia. Mężczyźni rozpoczynają o godz. 9 00, a kobiety o 11 00. Turnieje sędziują Jan Buć i Ryszard Amarowicz.
Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymują okolicznościowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy, chcąc popularyzować tą formę czynnego wypoczynku nie pobierają wpisowego za udział w turnieju.
 
Ewentualne informacje dodatkowe: Jan Buć 694 414 602.
Opublikował:  | Data publikacji: 24-08-2011 10:44
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-08-2011 08:46