9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przyłącz się do akcji – „Dzień Dawcy Szpiku dla Joanny i innych”

Już po raz kolejny Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska – Organizacja Pożytku Publicznego organizuje dzień dawcy szpiku. Tym razem odbywa się ona pod hasłem „Dzień Dawcy Szpiku dla Joanny i innych”. W niedzielę 4 września br. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Przemyślu (ul. T. Kościuszki 2) każda chętna osoba może dołączyć do grona tych, dla których los osób chorych na białaczkę nie jest obojętny.

DZIEŃ DAWCY SZPIKU DLA JOANNY I INNYCH

Joanna, 34-letnia przemyślanka, kochająca matka i żona, ma przed sobą całe życie, mnóstwo planów, a przede wszystkim wychowanie 10-letniej córki. W styczniu tego roku stwierdzono u niej ostrą białaczkę szpikową. Przeszła już pięć chemioterapii i prawdopodobnie znalazła swojego bliźniaka genetycznego.

Aby dokonać rejestracji w banku potencjalnych dawców szpiku należy zabrać ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL. To musi być odpowiedzialna i przemyślana decyzja. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji zawartymi w ulotce informacyjnej załączonej do niniejszej informacji.
Patronami Honorowymi akcji są: Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Powiatu Przemyskiego oraz Parafia p.w. Św. Brata Alberta.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

PDFZapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji zawartymi w ulotce informacyjnej (1,68MB)

JPGNULL (229,38KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 23-08-2011 14:25
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:01