4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Inwestor w przemyskiej strefie ekonomicznej

W wyniku przetargu, którego celem było wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w przemyskiej podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, wybrana została oferta złożona przez Firmę REM II Sp. z o.o. Więcej informacji na ten temat przedstawimy po konferencji prasowej z udziałem Prezydenta Miasta Przemyśla, Przedstawiciela Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Przedstawiciela Firmy REM II Sp. z o.o.. Konferencja prasowa odbędzie się w dniu 19 sierpnia br. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Przemyślu.
Ogłoszenie o przetargu zostało opublikowane w czasopiśmie „Puls Biznesu” (nr 84) w dniu 4 maja br. Tereny przemyskiej podstrefy zlokalizowane są w przemysłowej strefie miasta przy ul. Pustej i Ułańskiej o dobrej dostępności komunikacyjnej z bezpośrednim dostępem do bocznic kolejowych. Aktualnie trwają na nim prace związane z uzbrojeniem. Wartość projektu uzbrojenia terenu inwestycyjnego wynosi 23 mln PLN przy 82% dofinansowaniu z funduszy unijnych.

Kontakt dla inwestorów (w zakresie lokalizacji, uzbrojenia i zagospodarowania terenu):


Urząd Miejski w Przemyślu,
Wydział Inwestycji
Rynek 1, tel. +48 16 6752063
wspolpraca@um.przemysl.pl

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl