0.6 °C
×

Sukcesy przemyskich szachistów

W dniach od 6 do 13 sierpnia br. w Krakowie odbyły się szachowe Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN max 2200. Wśród międzynarodowej obsady turnieju między innymi z: Polski, Ukrainy, Włoch, Słowacji, Szwajcarii nie zabrakło reprezentacji przemyskich szachistów. W grupie rankingowej 2200 ELO wystartowało 92 zawodników, a wśród nich Marcin Muc i Tomasz Woźny podopieczni Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl. Doskonała gra zapewniła Marcinowi drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, gdzie zdobył 7,5 pkt. Tomasz Woźny zajął 25 miejsce uzyskując 5,5 pkt.. Start w grupie rankingowej max 1800 przyniósł Tomkowi spektakularne zwycięstwo, bowiem na 39 startujących w tej kategorii zajął on 1 miejsce uzyskując wynik 5,5 pkt.
To kolejny sukces reprezentantów sekcji szachowej przemyskiej POLONII. Organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw w Krakowie było Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków. Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl