18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Finał Przemyskiej Sceny Niezależnej!!!

II Finał Przemyskiej Sceny Niezależnej
27 sierpnia 2011 r.
Przemyśl - koncert w Rynku


Startujemy około godziny 16.00

Zagrają:

Fire In Naughty Eyes
Ćma
BlackSnake
Pigs Like Pigeons
Krusher
PROLETARYAT


Zatańczą też nasi "unikalni", czyli break dance w najlepszym stylu, Unique Street Artist, m.in. w programie "Cztery Pory Roku", który jest owocem warsztatów tańca nowoczesnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Młodość ze Sztuką.

Zaprezentujemy również plenerową wystawę Klubu fotograficznego Stowarzyszenia Młodość ze Sztuką  "Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś" ze zwierzętami ze schroniska w Orzechowcach w roli głównej.

Fotografiami podopiecznych Schroniska chcielibyśmy ukazać potrzebę odpowiedzialności za zwierzęta, ale także włączyć się do kształtowania wrażliwości na starość i chorobę zwierzaków. Starszy lub chory pies czy kot nie oznacza, że jest gorszy, a może właśnie oni potrzebują naszej miłości?
Podarujmy odrobinę serca zwierzakom, które są przez ludzi zapomniane bo nie są młode i zdrowe… a może wtedy nasze kroki będą dla nich najpiękniejszą muzyką. Może ta chwila gdy będą przy nas będzie najlepszym co nas może spotkać, gdyż „jeśli mnie oswoisz, będziemy się wzajemnie potrzebowali. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. Ja także będę dla Ciebie jedyny na świecie...”

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl