20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konferencja pt. „Monitorowanie swobody działalności gospodarczej. Najlepsze praktyki na szczeblu lokalnym i regionalnym”

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 września 2011 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie przy ul. Trębackiej 4 (sala 205) odbędzie się konferencja pt. „Monitorowanie swobody działalności gospodarczej. Najlepsze praktyki na szczeblu lokalnym i regionalnym”.
Do udziału w konferencji zostali zapraszeni m.in. przedstawiciele organizacji pozarządowych współpracujący z władzami różnych szczebli w zakresie kształtowania decyzji wpływających na życie gospodarcze.

Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatną publikację zawierającą, m.in. studia przypadków organizacji pozarządowych, które potrafią efektywnie docierać do projektów uchwał i decyzji z zakresu SDG, wpływać na decyzje poszczególnych władz z zakresu SDG czy budować koalicje na rzecz zmian w ramach miejscowych społeczności.

O tworzeniu warunków dla swobody działalności gospodarczej w rejonie Przemyśla opowie Jan Piszak, Prezes Stowarzyszenia Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy w Przemyślu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji w załączeniu.

Zapraszamy.

DOTProgram konferencji (127,00KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 03-08-2011 09:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 28-02-2012 13:03