2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rowerem z Arktyki do Południowej Afryki

Grupa przemyskich rowerzystów wyjechała naprzeciw Michałowi Sałabanowi, który podjął się przejechania na rowerze z Arktyki do Afryki. W czwartek 21 lipca dojechał do Przemyśla.
W imieniu Prezydenta Miasta przywitał go na przemyskim Rynku Naczelnik Wydziału Sportu, który wręczył mu okolicznościowe pamiątki wraz z flagą miasta, poseł Marek Rząsa, przedstawiciele lokalnej prasy i telewizji.
Doceniając wysiłek Michała przemyskie szwejki odznaczyli go medalem Obrońcy Twierdzy Przemyśl i przyznali tytuł C.K. Fortecznego Cyklisty w Twierdzy Przemyśl oraz wręczyli chustę rezerwisty i koszulkę z ostatnich manewrów szwejkowskich.

Relację z tej podróży możan śledzić na blogu Michała.

źródło: Wydział Sportu UM

JPGMichał Sałaban w Przemyślu

JPGMichał Sałaban w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl