2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dodatkowy punkt Informacji Turystycznej w wieży Archikatedralnej

Od piątku 1 lipca do 30 września br. uruchomiony zostanie dodatkowy punkt informacji turystycznej. Zostanie on zlokalizowany w wieży przemyskiej Archikatedry. Będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.30 do 16.30. W tych godzinach będzie również możliwe wejście do wieży archikatedralnej dla wszystkich zwiedzających. Poza kompleksową informacją turystyczną o atrakcjach Przemyśla i okolic prowadzona będzie tam sprzedaż wydawnictw turystycznych, wyrobów rękodzieła artystycznego oraz pamiątek regionalnych.
Jednocześnie informujemy, że główny punkt informacji turystycznej mieści się przy ul. Grodzkiej 1. W miesiącach zimowych styczeń - marzec jest on czynny w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. od 9.00 do 17.00 oraz w soboty w godzinach od 10.00 do 14.00. W sezonie letnim (od kwietnia do września) w godzinach od 10.00 do18.00 (od poniedziałku do piątku), natomiast w soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 17.00. Po zakończeniu sezonu turystycznego (od października do grudnia) w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. od 9.00 do 17.00 oraz w soboty w godzinach od 10.00.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl