10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie wystawy malarstwa Aldony Mickiewicz i Tadeusza Boruty

Zarząd Towarzystwa Miłośników Sztuki Sakralnej oraz Dyrekcja Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Aldony Mickiewicz i Tadeusza Boruty pt. IN EFFIGIE. NOWA CHRZEŚCIJAŃSKA IKONOGRAFIA z prelekcją prof. T. Boruty pt. Jak czytać obrazy religijne? w dniu 26 lipca (wtorek) 2011 r. o godz. 16.00 w nowym gmachu Muzeum, pl. Płk. B. Joselewicza 1. Wstęp wolny.
Wystawa została wpisana w program I Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Sakralnej Pogranicza podobnie jak otwarta już 15 lipca Wystawa sztuki religijnej ze zbiorów MNZP pt. Credo na dwa głosy. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www. tms-sacr.eu oraz www.przemyskie.info

Zapraszamy.

JPGPlakat

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl