-6.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie Stowarzyszenie Brydżowe awansowało do II ligi brydża sportowego

Trzy lata temu drużyna grająca pod nazwą PSB - Przemyskie Stowarzyszenie Brydżowe wystartowała od najniższego szczebla rozgrywek krajowych. Systematycznie awansując przez trzy sezony, dokładnie w minioną sobotę, pokonała w decydującym meczu Chemika Puławy i wywalczyła awans do II ligi. Zważywszy, że od trzech lat drużyna występuje płacąc wpisowe do rozgrywek, a także opłaty zawodników w Polskim Związku Brydża Sportowego z własnych środków można powiedzieć, że jest to sukces i to przez duże S.
 
Aktualnie start w II lidze wiąże się z wpisowym od drużyny w wys. 3 tys. PLN + ok 130 PLN od każdego zgłoszonego zawodnika. Istotną pozycją w budżecie drużyny pozostają także koszty wyjazdów i noclegi (5 zjazdów x 2 noclegi x 6 zawodników minimum).
 
Podsumowując zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich sympatyków (sponsorów) brydża sportowego, którzy chcieliby wspomóc finansowo stowarzyszenie o kontakt:
pozdrawiam
Maciek Krzywka
693 892 553
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl